CONTACT MET LIMEX

Wilt u meer informatie over Limex? Vul hieronder uw online offerte aanvraag in of neem rechtstreeks contact op met onze medewerkers.

Contact

Limex Machine Exploitatie B.V.
Industrieterrein 120
5981 NC Panningen, (NL)

 

+31 (0)773074412
E sales@limex.nl

Contactpersonen

Directeur
Joep Janssen

 

+31 (0)6 253 800 77
E joepjanssen@limex.nl

Accountmanager / Sales
Gertie Rongen

 

T +31 (0)6 516 433 92
E sales@limex.nl

Offerte aanvragen

Deel via onderstaand contactformulier uw specifieke informatie met ons. Op afspraak bezoeken wij u vervolgens om uw situatie te analyseren en bespreken. U kunt van Limex een passende oplossing verwachten.

  • Toegestane bestandstypen: doc, docx, pdf, txt, gif, jpg, jpeg, png.

LIMEX in uw regio

Australië & Nieuw Zeeland

 

MatMan Washing Solutions Ltd.
Matt van Geneygen
Hamilton
Tel: +64 78259190
Fax: +64 78259193
matman.cratewashing@xtra.co.nz
www.matmanwashing.co.nz

België

 

Demaitere bvba
Stefaan Vandaele
8890 Moorslede
Tel: +32 51777036
Fax: +32 5177 1113
info@demtec.eu.com
www.demtec.eu.com

Canada (AB/BC)

 

Terralink Horticulture Inc.
Abbotsford, BC, V2S 7M1
Tel: +1 6048649044
Fax: +1 6048648418
eric@terralink-horticulture.com
www.terralink-horticulture.com

Chile

 

Snijbloemensector UFO Supplies B.V. / Dos Cordilleras
Tjeerd de Looze
Camino Internacional Km 20
Quillota V-region
info@ufosupplies.nl
www.ufosupplies.nl

Chile

 

Silver S.A.
Martín Campos Renca,
Santiago Avenida el
Ventisquero 1225 Bodega 100
Tel: +56 22 562 1700
martinc@silver.cl
www.silver.cl

Frankrijk

 

Demaitere SAS
Eric Garnier
59850 Nieppe
Tel: +33 6 46 40 30 49
eric@demaitere.fr
www.demaitere.fr

Duitsland

 

Wasto-Pac GmbH
Walter Ahn
50374 Erftstadt
Tel: +49 2235 465 493 0
w.ahn@wastopac.com
www.wastopac.com

Duitsland

 

Spargelmesser Firmenich GmbH & Co. KG
Jürgen Firmenich
42697 Solingen
Tel: +49 212 653277
Fax: +49 212 653210
spargelmesser@firmenich.de
www.firmenich.de

Japan

 

Kaneya Co. Ltd.
Kazuta Aoyama
Tel: +81 569 651256
Fax: +81 569 652230
kazuta@kaneya-ltd.com
www.kaneya-ltd.co.jp

Kenia

 

Snijbloemensector / cutflowers / Schnittblumen
UFO Supplies B.V.

Tjeerd de Looze
1432 JG Aalsmeer
Tel: 0297 343603
Fax: 0297 368753
info@ufosupplies.nl
www.ufosupplies.nl

Polen

 

Bosky Sp. zo.o.
Marcin Boski
25-116 Kielce, Poland
Tel: +48 (41) 334 04 04
Fax: +48 (41) 334 04 44
handel@bosky.pl
www.bosky.pl

Zweden

 

Aquadrip AB
Anders Westlund
SE 35245 Växjö
Tel: +46 470 718191
Fax: +46 470 718199
anders@aquadrip.se
www.aquadrip.se

USA

 

Agrinomix, Machine Tools for Growers
Robert Lando
Oberlin, Ohio 44074
Tel: +1 4407742981
Fax: +1 4407752104
robertl@agrinomix.com
www.agrinomix.com

United Kingdom

 

Food processing Solutions UK Ltd.
Gordon Green
Tel: +44 1775 761645
Fax: +44 1775 719382
gordon@fpsukltd.co.uk
www.fpsuklt.co.uk

United Kingdom

 

Rotomation UK Ltd
Philip Ashton
Preston, Lancashire
Tel: +44 1772 614111
Fax: +44 1772431587
sales@rotomation.co.uk
www.rotomation.co.uk